dlaczego kino jest bardziej popularne niz teatr


dlaczego kino jest bardziej popularne niz teatr

Dlaczego gotujemy

To ciekawe, tak naprawdę, wszystkie powody mogę wymyślić, dlaczego gotujemy. Jeśli spojrzeć wstecz do czasów starożytnych, ludzie gotowane, aby przeżyć. Czy jeść surowe bizona? Jak oni byli zdeterminowani, aby stworzyć ognia przez pocieranie dwóch patyków razem, a następnie co przyrządy do tworzenia pluć upiec połów dnia.healthandfitness.pl – trener osobisty W tamtych czasach, gotowanie było pełnym wymiarze czasu pracy, aby dostać jeden posiłek na stole (nie mają nawet tabele?). Z pewnością, gdybym miał podobne okoliczności, to jest żyć bez moich 101 gadżetów kuchennych (Tak, nazywają mnie „gadżet girl”. W rzeczywistości, mam urządzeń kuchennych i takich jak urodziny, wakacje, nawet prezenty rocznicowe z mężem każdego roku, a moja dziewczyna krzyczy na niego za każdym razem. Ale dobrze, poprosiłem o te dary … nie próbował zatrzymać mnie w kuchni! nie rób diamenty, chyba że pochodzą one w ostrzenia noża lub coś podobnego . Ale to dygresja.

Dlaczego jeszcze nie gotujemy? Niektórzy mówią, że gotować imponować. Jeśli przygotować posiłek dla swojej dziewczyny lub chłopaka podczas zalotów, ale na pewno można omdlał przez swoich umiejętności kulinarnych. Pamiętam, kiedy pochodzący z mężem mógłby zaprosić mnie do swojego domu na autentyczny chińskiej kolacji. On pociąć wszystkie warzywa idealnie, tworzyć swoje marynaty i wrzucić wszystko w swoim nowo zakupionym wok. Jak byłem pod wrażeniem! Nie tylko dostać się do mężczyzny przez żołądek. On na pewno dostał się do mnie poprzez wykazanie swoje umiejętności gotowania. On stworzył mój wizerunek idealnego męża.

Oto podstawowy powód, gotujemy, ponieważ musimy jeść. Innym jest to, że chcemy być pewni, że wiedzą, co nasze rodziny są rzeczywiście jeść i że są one zdrowe jedzenie. Jasne, możemy wyjść get coś przekąsić w lokalnym zakładzie fast-food lub trochę czasu, aby być podawane w lokalnej restauracji, ale czy naprawdę wiesz, co otrzymujesz? Czy to naprawdę pożywne i zdrowe? Otyłość staje się jednym z głównych przyczyn przedwczesnej śmierci.

– autor artykułu